Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, 17.listopadu 1325, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 23.4.2018
Nepřítomné třídy-101234567891011121314
6.A
6.B
Nepřítomní učitelé-101234567891011121314
Veselá Dana(NL)HL
Dvořáčková Lenka(JD)CAHLVG..HN
Francová Iveta(JD)..HL--PTPT
Kašová Iva(VZ)DUKI....PR-STST
Vejražková Monika(VZ)STFOKUKUVGBL
Změny v rozvrzích učitelů:
Blahová Vlasta6. hodsupl. (VJ VZ)PnP5.B(408)za odpadlou
Čapková Soňa2. hodsupl. (DV JD)De8.A(415)za odpadlou
Duchek Jan2. hodsupl. (KA VZ)Ch9.A(212)za odpadlou
2. hododpadáMa6.B
Dvořáková Ludmila5. hododpadáRJ6.B (RJDK)
Foltová Ludmila2. hodsupl. (VJ VZ)Ma5.B(204)za odpadlou
2. hododpadáMa6.A
Halířová Monika1. hodsupl. (VE NL)Cj9.A(314)za odpadlou
1. hododpadáAj6.B (AJHL)+
2. hodspojeno (FR JD)Aj8.C (AJFR)+(218)
3. hodsupl. (DV JD)Nj9.B (NJDV)(412)přespočetná hod.
Hanuš Zdeněk6. hodsupl. (DV JD)De8.C(317)za odpadlou
Kouřilová Jana3. hodsupl. (KA VZ)Pd7.A(212)přespočetná hod.
Kupr Tomáš3. hodsupl. (VJ VZ)Fy8.B(313)za odpadlou
4. hodsupl. (VJ VZ)Fy8.C(313)přespočetná hod.
6. hododpadáDe6.B
Petráňová Olga1. hododpadáAj6.A (AJPT)
5. hodspojeno (FR JD)Aj4.A (AJFR)(211)
6. hodspojeno (FR JD)Aj7.B (AJFR)(211)
Pražáková Tereza3. hododpadáCj6.B
6. hodsupl. (KA VZ)Ch9.B(212)za odpadlou
Šíp Milan6. hododpadáTv6.A
Štěpánková Dagmar1. hodsupl. (VJ VZ)Ch8.B(212)za odpadlou
8. hodspojeno (KA VZ)VP9.B (S2)(216)
9. hodspojeno (KA VZ)VP9.B (S2)(216)
Vagenknechtová Dagmar3. hododpadáVv6.A
4. hodsupl. (DV JD)RJ9.A (RJDV)za odpadlou
4. hododpadáVv6.A
5. hodsupl. (VJ VZ)Fy9.B(313)za odpadlou
Změny v rozvrzích tříd:
4.A5. hodAjAJFR(211)spojíPetráňová Olga(FR)
5.B2. hodMa(204)suplujeFoltová Ludmila(VJ)
6. hodPnP(408)suplujeBlahová Vlasta(VJ)
6.A1.-6. hod výlet
6.B1.-6. hod výlet
7.A3. hodPd(212)suplujeKouřilová Jana(KA)
7.B6. hodAjAJFR(211)spojíPetráňová Olga(FR)
8.A2. hodDe(415)suplujeČapková Soňa(DV)
8.B1. hodCh(212)suplujeŠtěpánková Dagmar(VJ)
2. hodAjAJFR(218)spojíHalířová Monika(FR)
3. hodFy(313)suplujeKupr Tomáš(VJ)
8.C2. hodAjAJFR(218)spojíHalířová Monika(FR)
4. hodFy(313)suplujeKupr Tomáš(VJ)
6. hodDe(317)suplujeHanuš Zdeněk(DV)
9.A1. hodCj(314)suplujeHalířová Monika(VE)
2. hodCh(212)suplujeDuchek Jan(KA)
4. hodRJRJDVsuplujeVagenknechtová Dagmar(DV)
9.B3. hodNjNJDV(412)suplujeHalířová Monika(DV)
5. hodFy(313)suplujeVagenknechtová Dagmar(VJ)
6. hodCh(212)suplujePražáková Tereza(KA)
8. hodVPS2(216)spojíŠtěpánková Dagmar(KA)
9. hodVPS2(216)spojíŠtěpánková Dagmar(KA)